Wino Aroniowe

  • Obniżka

Wino Półsłodkie 13% Vol.
750ml

30,00 zł 35,00 zł

Opis produktu

Wino półsłodkie z aronii poleca się osobom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tym owocem z uwagi na wspaniałe wartości odżywcze jednak nie do końca przepadają za cierpkością aronii.

Po wielu próbach powstało genialne w smaku wino z owoców aronii, którego delikatnie wyczuwalna cierpkość jest przyjemna, wręcz pożądana.

Polecamy na spotkania w gronie najbliższych oraz jako ochrona organizmu przed wirusami dzięki dużej zawartości witaminy C.

Wino aroniowe półsłodkie pasuje do kaczki z lekkimi sosami, deserów czekoladowych z czekoladą o zawartości kakao powyżej 70%, ciast, lodów, pasztetów, pieczeni, pieczonych mięs.

Owoce aronii są znakomitym źródłem wielu cennych substancji czynnych (antocyjanów), witamin (C, B2, B6, PP, P, E, karotenu, czyli prowitaminy A), mikroelementów (molibdenu, manganu, miedzi, boru, jodu, kobaltu) oraz błonnika i pektyn ułatwiających pracę układu pokarmowego i usuwających toksyny z organizmu. Wszystkie te składniki wspomagają nasz układ odpornościowy. Obecność polifenoli w owocach aronii i silne właściwości antyoksydacyjne.

Zobacz także

Wino Aroniowe

Wino Półwytrawne 12% Vol.
750ml

Cena podstawowa 35,00 zł Cena 30,00 zł