100% sok z granatu, 400ml

Moc przeciwutleniaczy

Opis produktu

Bezpośrednie wyciśnięcie na zimno soku z owoców zapewnia najwyższą aktywność biologiczną największego skarbu granatów – łatwo przyswajalnych polifenoli (przeciwutleniaczy). W wyciśniętym soku jest ich trzykrotnie więcej niż w zielonej herbacie lub czerwonym winie!

Bardzo dbamy o jakość naszych produktów, dlatego nie kończymy tylko na wyborze doskonałych plantacji. Kontrolujemy też jakość surowca i wszystkie etapy produkcji. Dzięki temu wszystkiemu z pełną odpowiedzialnością możemy zachwalać wyjątkową jakość naszego soku:

  • Nie rozlewany z koncentratu,
  • bez konserwantów,
  • bez barwników, bez
  • dodatków smakowych i aromatów,
  • bez dodatkowego cukru.

granat_sposob podania

Zalecane spożycie: Raz dziennie 30 ml (2 łyżki stołowe) wypić przed posiłkiem, najlepiej rano. Spróbuj też rozcieńczone wodą z dodatkiem miodu.

Przechowywanie: Po otwarciu opakowania: przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni

Skład: skoncentrowany sok z owoców granatu, pasteryzowany.

Pojemność: 400 ml

Kraj pochodzenia: Turcja

Opakowanie zbiorcze (przy zakupach hurtowych): 12 sztuk

Uwaga: Może wytrącić się naturalny osad. Przed użyciem wstrząsnąć.

CZY WIESZ ŻE… Właściwości granatów znane były chińskim lekarzom już w starożytności. Powszechnie uważa się, że sok z owoców granatu łagodzi problemy trawienne, działa odmładzająco na skórę, a dzięki dużej zawartości fitohormonów łagodzi objawy napięcia przedmiesiączkowego i menopauzy. Wiele źródeł podaje też, że sok z granatów ma działanie wstrzymujące rozwój zmian nowotworowych prostaty, płuc, jelit, skóry i piersi.