100% sok z aloesu, 400ml

Oczyszcza organizm z toksyn,
poprawia wygląd skóry

Opis produktu

  • Nie rozlewany z koncentratu,
  • nie uzyskiwany z proszku,
  • bez konserwantów,
  • bez barwników,
  • bez dodatków smakowych i aromatów,
  • bez dodatkowego cukru,
  • niefiltrowany - widoczne cząstki miąższu.

Większość dostępnych na rynku soków z aloesu to roztwory powstałe z proszku, co poznać można po ich wyglądzie - klarowne roztwory bez pływających cząstek miąższu. Uzyskiwane w ten sposób soki zachowują tylko część swoich prozdrowotnych właściwości. 

Wyjątkowość naszego soku polega na tym, że uzyskiwany jest przez wyciskanie na zimno miąższu liści, mrożenie (w celu transportu do Polski), rozlewanie i pasteryzację. Zapewnia to najwyższą aktywność biologiczną najcenniejszych składników aloesu.

Jakość surowca i każdy element produkcji kontrolujemy bardzo restrykcyjnie.

aloes_sposob podania

Zalecane spożycie: 2 łyżki stołowe (ok. 30 ml) 2 razy dziennie, najlepiej godzinę przed posiłkiem. Spróbuj też rozcieńczone wodą z dodatkiem miodu.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu opakowania: przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.

Skład: 100% sok z aloesu, pasteryzowany

Pojemność: 400 ml

Kraj pochodzenia: Meksyk

Uwaga: Może wytrącić się naturalny osad. Przed użyciem wstrząsnąć.

CZY WIESZ ŻE… Aloes nazywany jest „rośliną nieśmiertelności”? Aloes zwyczajny (Aloe Vera) to bylina występująca naturalnie na terenach Azji i Afryki. Jej niezwykłe i wszechstronne działanie znane jest od V w. p.n.e.

Powszechnie uważa się, że odpowiednio stosowany aloes pomaga pozbyć się nadwagi, wzmocni odporność organizmu, oczyści go z toksyn, poprawi wygląd skóry i doda energii.