Beetter

  • Obniżka

Pojemność: 330ml
Sok z buraka z aronią i jabłkami

4,00 zł 4,99 zł

Opis produktu

Beetter wg Producenta to legalny doping bowiem zawarte w soku z buraka związki zwane azotanami powodują rozszerzenie naczyń tętniczych i żylnych. W rezultacie serce jest lepiej ukrwione, a mięśnie potrzebują mniejszej ilości tlenu podczas intensywnego wysiłku fizycznego co w konsekwencji podnosi wytrzymałość organizmu.

Wraz z przyjściem wiosny warto dostarczyć sobie witaminy a jak wiadomo buraki mają ich wyjątkowo dużo. Sok ten ma dodatek owoców aronii, czarnej porzeczki i jabłka dzięki czemu jest przyjemny w smaku.Owoc aronii w połączeniu z burakiem idealnie obniża ciśnienie krwi, polepsza ukrwienie oraz zapobiega powstawaniu zakrzepów. Wątroba również nam podziękuje ponieważ sok oczyści ją z toksyn i wesprze poprawne funkcjonowanie.

Betaina i betanina to dwa składniki buraka, które czynią z niego naturalne lekarstwo prawie na wszystko - chronią przed wirusami, bakteriami, poprawiają zdrowie stawów, zmniejszają stany zapalne, a także ilość złego cholesterolu. Ponad to burak, to cenne źródło wielu minerałów i witamin.

Zobacz także