Zestaw dla Rodziców

W zestawie taniej! Wyselekcjonowane, najczęściej wybierane produkty

Wartość zestawu: 220 zł

Opis produktu

Wyselekcjonowane, najlepsze produkty dla rodziców z okazji ich święta.
Wyraź wdzięczność za ich miłość poprzez zestaw najlepszych polskich alkoholi. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz tysiące przeprowadzonych degustacji pozwoliły nam zaobserwować które produkty będą idealne dla naszych kochanych rodziców. Pamiętaj, że każdy z tych produktów możesz u nas kupić osobno.

1. Pigwa z Brandy de Jerez

Delikatna, 32% wódka smakowa o mocno owocowym akcencie przełamanym brandy. Nie znamy osoby, której ten produkt nie przypadłby do gustu ;)

2. Nalewka z Aronii

Nasz produkt, 21% zawartości alkoholu. Mocno owocowa nalewka, w której dominuje smak aronii przełamany kwaśną cytryną. Zawiera ogrom witamin dzięki użyciu całych owoców aronii.

3. SpaTea Likier

Słowo Likier jest mylące w przypadku tej pozycji. Jest to klasyczna nalewka na śliwowicy z wyciągiem z earl grey'a, miodu i korzennych przypraw. Fantastyczna nalewka, która ma 36% i idealnie wyważoną zawartość śliwowicy do pozostałych składników. Jest absolutnie genialna i rzadko spotykana.

4. Likier Kawowy

Nasze Mamy w większości przypadków uwielbiają słodkie pozycje. Tutaj specjalnie dobrana zawartość alkoholu na poziomie 21% sprawdza się idealnie dla kobiet jako dodatek do ciast, lodów i owoców. Serwujemy w małym kieliszku. Czekolada, kawa i wiśnia to głównie dominujące składniki tej nalewki.