Przedstawiamy serię produktów tworzonych od serca ku uciesze Waszej i Waszych bliskich.

                                                          alkohole Royal Nature
1. Nalewka z Aronii słodzona miodem
Nalewka ta ma bardzo prosty skład: owoc aronii, sok z cytryny, ekstrakt z młodego liścia wiśni, miód wielokwiatowy, spirytus. Tyle i aż tyle powoduje, że otrzymujemy naturalną nalewkę o głębokim smaku, pełną drogocennych witamin płynących z owocu aronii.
Nalewka ma dodatek naturalnego miodu, który ma za zadanie złagodzić zawartość alkoholu i cierpkość aronii.
Wychodzimy z założenia, że tego typu produkty mają po prostu smakować. Dlatego też nasze nalewki mają odpowiednio dobraną zawartość alkoholu do "mocy" owocu.

  nalewka Royal Naturenalewka Royal Nature2. Nalewka z Aronii słodzona cukrem
Uwielbiamy smak tej nalewki bowiem cukier nadaje charakter tej nalewce i w ciekawy sposób podkreśla cierpkość aronii. Nie jest tak gęsta jak nalewka słodzona miodem wielokwiatowym ale jest też mniej słodka dzięki czemu doceniają ją bardzo często mężczyźni. My Wam polecamy spróbować obydwóch, żeby przekonać się jak z pozoru ta sama nalewka może się diametralnie różnić.

     nalewka z aroniinalewka z aroniinalewka z aronii


3. Nalewka Wiśnia w miodzie
Musimy się Wam do czegoś przyznać... Nalewka ta powstała zupełnym przypadkiem ! Jednak kto z nas nie miał takiej sytuacji, eksperymentując w kuchni odkrył danie na nowo ?! Tak właśnie było z tą nalewką. Pewnego razu do nalewki z aronii dodaliśmy nalewkę wiśniową i... powstał zupełnie nowy, bardzo ciekawy smak. Smak, który doceniacie i bardzo często wybieracie ;) Życzymy sobie więcej takich "odkryć" :)

     nalewka wiśnia w miodzienalewka wiśnia w miodzienalewka wiśnia w miodzie
4. Likier kawowy
Produkt ten narodził się z potrzeby zaspokojenia Waszych najsłodszych pragnień ;) Odpowiednia mieszanka kawy, soczysty owoc wiśni oraz to co najważniejsze- gorzka czekolada. Brzmi jak przepis na szczęście!

     likier kawowylikier kawowylikier kawowy