Zestaw Wódek Kraftowych - www.alkoholewybrane.pl

OFERTA TYMCZASOWA!

Wódka 31% i 40%
Pojemność: 4 x 500 ml

Opis produktu

Zestaw Wielkanocy, w którym znajdują się cztery pozycje wódek kraftowych:

Bigwa z Brandy de Jerez - nasz hit sprzedażowy od dobrych kilku lat! Jest to produkt, który smakuje kobietom oraz mężczyznom. Głęboki, kwaskowato- słodki smak pigwy połączony z hiszpańską brandy stanowi połączenie wręcz mistrzowskie!

Księżycówka- ten produkt zostanie doceniony przez osoby, gustujące w wyrazistym smaku wódki połączonym z delikatnym destylatem gruszkowym. Jest to ciekawe połączenie, które sprawia, że można odkryć na nowo smak polskiego, mocniejszego alkoholu.

W przypadku Księżycówki i Bimbru odnajdziemy bardzo przyjemne nuty ale co ważniejsze "nie trąci" bimbrem, mają naprawdę przyjemny zapach- warto spróbować ;)

Bimber- Tutaj znajdziemy połączenie wódki z destylatem jabłkowym- łagodniejszy smak jabłek w przeciwieństwie do gruszki docenią osoby rozpoczynające przygodę z testowaniem polskich destylatów ;) Ta pozycja sprawdzi się również jako dodatek do drinków.

Orkisz- wódka najdelikatniejsza ze wszystkich, wykonana z pradawnej odmiany pszenicy, która nigdy nie była poddawana modyfikacjom genetycznym. Wódka doceniana w drinkach przez kobiety zaś mężczyźni odnajdą radość w piciu tego trunku na tzw. shoty