Alkohole prezentowe – eleganckie i wykwintne

Alkohol w wielu sytuacjach jest prezentem nieco dyskusyjnym. Istnieje jednak wiele sytuacji, kiedy trudno sobie wyobrazić inny podarunek. Jednak butelka czystej wódki albo poczciwy bimber absolutnie nie spełniają wówczas kryteriów odpowiednio luksusowego, eleganckiego, naprawdę wyszukanego trunku. Właśnie wówczas warto sięgnąć po wybrane alkohole „z górnej półki” wprost z naszej oferty. Są to zarówno zagraniczne jak i polskie alkohole na prezent. Wszystkie charakteryzują się nie tylko wysublimowanym smakiem i aromatem, ale także wyjątkową oprawą. Kiedy ich skosztujecie, szybko zauważycie jak bardzo inne są one od alkoholi tego samego gatunku dostępnych na przeciętnej półce w supermarkecie. Ich zapach i smak, czasami wyrafinowany, czasami bardziej łagodny a zarazem wyrazisty przyciągają koneserów. Te prezentowe trunki kuszą niemal wszystkie zmysły. Ich opakowania mogą być stosunkowo nieskomplikowane, jednak zawsze jest to ten rodzaj szlachetnej prostoty cechujący klasyczną, subtelną elegancję. Ponadto – polecamy zestawy wybornych alkoholi w komplecie z eleganckimi kieliszkami przeznaczonymi szczególnie to konkretnego rodzaju trunku jakiemu one towarzyszą. 

Jaki alkohol na prezent?

Wybierać można spośród różnych ich rodzajów. Prawdopodobnie przede wszystkim zwracać będziemy uwagę na przedział cenowy. Podczas wyboru odpowiedniego alkoholu, tak jak w przypadku każdego prezentu, bacznie zwracamy uwagę na to czy ma on być bardzo luksusowy, czy może z tak zwanej średniej półki – aby obdarowany nie czuł się następnie przesadnie zobowiązany. Na szczęście w naszym sklepie znajduje się szereg propozycji typowo prezentowych napitków w różnych wariantach cenowych. Bardzo eleganckie i idealne na prezent alkohole można znaleźć już za niespełna pięćdziesiąt złotych. Może to być naturalnie jednorodna, polska wódka. Jednak znając gusta osoby, dla której prezent ma być przeznaczony, pokusić można się na przykład o ananasowe lub brzoskwiniowe litrowe wino mołdawskie z załączonym czekoladowym sercem. To tylko dwa smaki z większej puli do wyboru. Jeżeli szukamy czegoś nieco droższego, a na pewno bardziej zdecydowanego, to choćby pięćdziesięcioprocentowa wódka Retman prezentuje się znakomicie/ 

Polskie alkohole na prezent

Wspomniana już wódka może mylić anglojęzyczną nazwą, jednak jest to produkt rodzimy. Najwyższej klasy, mocna polska wódka z wytwórni Toruńskich Wódek Gatunkowych. Większość prezentowych propozycji z procentami w naszej ofercie to wysokogatunkowe alkohole prosto z Polski. Obok różnego rodzaju wódek, stanowiących nasz słynny produkt eksportowy, znajdą się także śliwowice, tarninówka jak i całe zestawy mniejszych buteleczek zawierających ciekawe napoje alkoholowe głównie na bazie owoców. Albo leżakowana, awangardowa Miodula Prezydencka – niepowtarzalne w smaku dzieło przypadku oraz swoista perełka współczesnego polskiego przemysłu alkoholowego.