Wytrawne konfitury oraz inne dodatki

Konfitury kojarzą się tradycyjnie z jednym z najsłodszych produktów. Zazwyczaj słusznie, jednak coraz popularniejsze są ich wytrawne warianty. Ponadto tak popularne sosy jak ketchup czy musztarda wcale nie muszą być nudne. A jeżeli do tej pory pojęcie „pigwa” kojarzysz tylko z Genowefą, to warto wreszcie zajrzeć do słoika. Naturalnie do odpowiedniego słoika prosto ze sklepu alkoholewybrane.pl. Obok alkoholi oferujemy wiele różnych smakołyków, w tym również pigwę w słoikach, która niejedno ma imię. Skosztujcie sami! Nasz sklep internetowy z wytrawnymi konfiturami otwiera przed Wami nowe kulinarne możliwości. A kilka smaków wytrawnych dodatków do mięs i nie tylko może urozmaicić bardzo liczne dania oraz całą Waszą spożywczą rutynę. Jeżeli już zaś zasmakujecie w pigwie, to nalewkę z pigwy znajdziecie nieopodal. Naturalnie w witrynie alkoholewybrane.pl!

Konfitury czy sosy?

Konfitury z pigwy, chutneye i inne dodatki do potraw selekcjonujemy bardzo pieczołowicie. Mieszamy smaki wytrawne ze słodkimi, ale także posiadamy bardzo szeroki wybór typowo słodkich jak i wytrawnych konfitur. Szukacie właśnie czegoś, co sprawi, że wasze dania nabiorą ciekawego charakteru? Dobrze trafiliście! U nas zawsze znajdziecie coś, co warto spróbować. Nowe sosy i potrawy warto tworzyć na bazie słodkich wytrawnych a nawet zawierających nieco alkoholu składników. Chcemy być dla Was inspiracją w kuchni na co dzień i od święta. Zaskoczcie znajomych dziczyzną z naszym sosem Cumberland. Rozpływa się w ustach… Jednak zarówno  konfitury jak i sosy jakie znajdziecie na alkoholewybrane.pl mają znacznie większy potencjał. 

Sosy wytrawne do potraw

Nasze wytrawne sosy przełamują rutynę. Wspomniany ketchup albo musztarda wcale nie muszą powstawać wyłącznie na bazie pomidorów czy gorczycy. Do mięs oraz wszelkich dań, z jakimi dobrze Wam się skomponuje polecamy keczup z żurawiny. Smażony camambert i inne potrawy wymagające „kropki nad i” na pewno będą smakowały z nim znakomicie. W niektórych przypadkach warto zamienić zwykły keczup na ten żurawinowy. Tutaj lepiej jednak zwracać uwagę na to, gdzie ten owoc może rzeczywiście skutecznie zastąpić pomidory. Jednak smakowity efekt może przerosnąć Wasze oczekiwania. 

No i ta pigwa…

A może znudziła Wam się zwykła musztarda? Może pora od czasu do czasu zastąpić ją musztardą z dodatkiem pigwy? Sosy wytrawne do kanapek i do mięs oraz do innych zastosowań czasami powstają w sposób nieskomplikowany. Wystarczy jeden dodatkowy składnik. Jednak cały sekret tkwi w odpowiednich proporcjach oraz konsystencji. Możecie oczywiście poeksperymentować w domu, jednak zawsze bez ryzyka można sięgnąć po pigwową musztardę albo karmelizowaną cebulkę z żurawiną dostępne na alkoholewybrane.pl! Stale poszukujemy nowych smaków i rozszerzamy dla Was nasz asortyment wytrawnych i słodkich przysmaków.