Sklep internetowy z przetworami 

U nas znajdziesz szeroki asortyment przetworów, soków owocowych, miodów oraz alkoholi z najwyższej półki. Jak sama nazwa wskazuje – stawiamy na tylko starannie wyselekcjonowane produkty. Oprócz alkoholi, od których zaczęliśmy naszą przygodę, stale wzbogacamy nasz asortyment o nowe smaki i wiktuały. Oprócz tego, że są to smakołyki najwyższej jakości, pragniemy, aby były naturalne i aromatyczne. Takie, jakie wielu z nas pamiętać może jeszcze z dzieciństwa, zanim supermarkety z wysoce przetworzoną żywnością stały się nasza smutną codziennością. Dokładamy wszelkich starań, aby urozmaicić Wasze menu poprzez słodkie jak i wytrawne naturalne dodatki. Nasze przetwory owocowe to nie tylko niepowtarzalny smak, ale i zdrowy wybór dla całej rodziny. 

Przetwory popularne

Przetwory kojarzą nam się zazwyczaj z przygotowywanymi jeszcze kilka pokoleń wstecz zapasami na zimę. Słoje, karafki i weki pełne owocowych przysmaków stały na półkach w chłodnych spiżarniach i w piwniczkach. Przyrządzane były zwykle z łatwo dostępnych na naszych terenach owoców i warzyw. Takie właśnie tradycyjne smakołyki znajdziecie w naszym sklepie. Śliwkowe, malinowe, wiśniowe czy żurawinowe, a także wiele innych… Mmm… Ponadto pyszne aroniowe konfitury z dodatkiem siemienia lnianego a także inne przetwory z owoców dostępnych na polskich ziemiach posiadają szereg prozdrowotnych właściwości. Obecnie nie trzeba być wykwalifikowanym zielarzem ani naturopatą, aby znać działanie takich owoców i roślin, ponieważ dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii wszelkie tego typu informacje są łatwo dostępne dla każdego internauty. Pyszne owocowe przetwory najczęściej znajdziemy w słoikach. Jeżeli jednak dobrze rozejrzycie się po naszym sklepie na pewno znajdziecie również ciekawe ich odmiany w butelkach w postaci soków, syropów czy też nalewek. Aby powstały przepyszne konfitury wystarczy zwykle jeden gatunek owoców. Dzięki subtelnym dodatkom przetwory nabierają jednak zupełnie innego, ciekawego charakteru. 

Przetwory z owoców i nie tylko – pikantnie i na słodko

Truskawka z migdałami? Wiśnie z rumem? Karmelizowana cebula, a może chutney? Przetwory na bazie owoców jak i warzyw z różnego rodzaju dodatkami mogą urozmaicić codzienną dietę. Bez względu na swój słodki czy też wytrawny charakter. Nie każdy jest amatorem tych bardzo słodkich, owocowych. Ponadto wytrawne chutneye oraz sosy do mięs na pewno sprawią, że nawet najbardziej mdłe dotąd dania przestaną być monotonne. Wybierając nasz sklep internetowy z przetworami z łatwością sprawicie, że wasze domowe obiady przestaną być nudne. I to od dań głównych począwszy na deserach skończywszy. Nasze wybrane przetwory doskonale komponować będą się z innymi elementami podarunkowych koszy, w których warto umieścić także miody, alkohole, kawę czy czekolady. Komponujcie je według własnego pomysłu!