Paczki dla pracowników na Święta to obowiązkowy punkt grudniowych zadań małych, średnich jak i tych większych firm. Przygotowaliśmy proponowaną ofertę boxów prezentowych dla Twoich pracowników. Realizujemy również indywidualne projekty etykiet, zawieszek i wstążek.

W ofercie posiadamy świąteczne kosze upominkowe, świąteczne boxy prezentowe, świąteczne zestawy prezentowe, świąteczne skrzynki drewniane.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która kompleksowo zajmie się realizacją dostawy upominków świątecznych dla Twoich pracowników, klientów, kontrahentów, wspólników i innych ważnych osób. Wybierz upominki na Twoją kieszeń spośród naszej bogatej oferty a my zajmiemy się całą logistyką! Skoordynujemy wysyłkę do Twojej siedziby lub bezpośrednio do wskazanych przez Ciebie osób. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i skontaktuj się z nami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu z naszym doświadczonym Działem Obsługi Klienta po indywidualną wycenę upominków. Działamy sprawnie, efektywnie i z dbałością o detale.